Kolorowanki Dora

Wesołe kolorowanki, gdy brakuje pomysłu na zabawę z dzieckiem to idealny pomysł na kreatywne spędzenie czasu razem. Nasze kolorowanki Dora do druku to prosty sposób na zdobycie rysunków do malowania, kiedy tylko chcemy. Wystarczy wydrukować tyle obrazków ile chcemy i można zacząć kolorować. Malowanie jest taką formą zabawy, którą lubią i dzieci i dorośli. Uczy kreatywności, pracy wspólnej, dobierania kolorów do siebie, obserwacji naszego otoczenia.

Kolorowanki dostępne kiedy tylko chcesz

Obrazki do malowania są dostępne na naszej stronie bez ograniczeń. W każdym momencie możesz wydrukować tyle obrazków, ile chcesz i kiedy tylko chcesz. W trakcie zabawy, jeśli zabraknie Wam już obrazków, można zawsze dodrukować. Nie trzeba iść do sklepu stacjonarnego w poszukiwaniu zeszytów do kolorowania. Dora to jedna z najbardziej lubianych postaci przez dzieci, dlatego postaraliśmy się, aby rysunki były różnorodne, przedstawiały różne sytuacje ze znanej bajki dla dzieci.

Zaleta kolorowanek do druku

Nasze kolorowanki Dora do druku są wysokiej jakości, zmieszczą się na stronie A4. Dzięki temu, że są w wersji luźnej, można zrobić potem galerię z obrazków na tablicy korkowej, włożyć do teczki pojedynczo, zrobić sobie zapasy rysunków na następny raz i nosić ze sobą na odwiedziny koleżanki lub kolegi. Można też z nich zrobić ciekawy prezent dla innego dziecka. Wystarczy zrobić dziurki, przeciągnąć wstążki, dorobić samodzielnie sztywniejszą okładkę i oryginalny, własnoręcznie zrobiony prezent gotowy.